ציוד בילוש

הכתוב במאמר זה מיועד בעיקר לאלו שרוצים את שירותיו של החוקר הפרטי או הבלש, כאלו המתעניינים בעולם זה ורוצים לדעת עליו עוד והמעטים שבינינו רוצים לעשות הסבה מקצועית לתחום, כלומר רוצים להיות בלשים או חוקרים פרטיים, לאלו אגב הייתי ממליץ לעשות שיעורי בית מדוקדקים לפניי שלב עשיית השטויות או יותר נכון, הצעדים הלא חוקיים.

כיום אלו שמשתמשים בציוד בילוש אלו הם אותם אנשי המקצוע שמבינים היטב מה משמעותם, איך לתפעל אותם ומה מותר להם לעשות ומה אסור, ישנן שאלות רבות אותן חייבים אנו לדעת טרום פעולותינו בתור חוקרים ובעיקר, טרום התעסקותנו עם ציוד בילוש זה או אחר.

מהסרטים שחזינו בהם בעבר ואף גדלנו עליהם, רואים אנו בציוד האזנה, מעקב ובילוש, משהו סקסי ומסתורי, בפועל, ציוד בילוש הוא כלי העבודה הרגילים למדי של החוקר הפרטי, בחוקר פרטי נתקל בבואנו להזמין שירות בילוש אחר דמות כזו או אחרת, יש לציין שמעקב ובילוש אחר דמות כלשהיא, היא כמובן לא עניין של מה בכך וכפי שציינתי בתחילת המאמר, ישנם חוקים ספציפיים ונוקשים ביותר בקשר לשימוש בציוד בילוש זה או אחר.

עבירה על חוקים אלו, יכול לגרום לנו למאסר, דבר שאני מניח שאף אחד מאיתנו, לא שש להתעמת איתו.

ישנו מגוון רחב ביותר של ציוד בילוש, כל אחד מיוחד בפניי עצמו ומשמש אותנו לפעילויות , למטרות ולמשימות כאלו ואחרות, ישנם מכשירם שמתאימים לשירות מסוים, אך לשירות אחר, אינם מתאימים, חשוב לנו גם שכורי שירות שכזה של חוקר פרטי וגם למיעוט שבינינו שרוצים באופן עצמאי להיכנס לתחום זה, לערוך בדיקה קפדנית ביותר אודות מכשירים אלו, היכולות שלהם ועוד אלמנטים רבים אותם חייבים אנו להכיר ולדעת.

ציוד בילוש הינו מגוון ביותר ניתן לרכוש אותו בחנויות המובחרות, חנויות אלו אם כן משרתות בעיקר את אותם החוקרים הפרטיים שעוסקים בתחום, חוקרים פרטיים אלו, בוחנים כל העת את החידושים שמתרחשים בשוק זה, שיוניים שעשויים לעזור להם, בשעת הטיפול בלקוח זה או אחר.

ציוד בילוש על שלל סוגיו, נמכר בחנויות לפי סוגים, כל סוג משמש את החוקרים הפרטיים למטרה אחרת.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here