ציוד ריגול

כולנו גדלנו על סרטי ג'ימס בונד בהם ראינו ציוד ריגול מתוחכם שאיתו אפשר לעשות כמעט הכול. מאז, תעשיית הסרטים מציעה עוד הרבה דוגמאות להפתעות שמטרתן ריגול, ותעשיית הציוד בתחום הלכה והתפתחה באופן כזה שכל אחד יכול לרכוש סוגים שונים של פריטים מתוחכמים. בין היתר, ניתן לרכוש באופן פרטי טייפ מנהלים מזערי אותו ניתן להסתיר בקלות בכל מיני מקומות, מכשירי האזנה שמעבירים קול דרך דלתות קירות וכדומה, מצלמות וידאו אלחוטיות בתוך עט, שעון מעורר עם מצלמה נסתרת, מכשיר האזנה למרחק בלתי מוגבל בתוך דיסק און קי, מערכת הקלטת אודיו במפצל חשמלי, מכשיר ידני לגילוי משדרים, מצלמה נסתרת בתוך שעון מעוצב, הלקטה סמויה בשנאי סטנדרטי, מצלמת ריגול זעירה, ועוד ציוד ריגול רב ומפתיע. ההיצע הרחב מאפשר לכל אחד למצוא ולרכוש ציוד שמתאים למטרות שלו, בין אם זה עבור העסק, עבור הבית, בין אם זה להשיג הוכחות כדי לאמת מישהו, בין אם לשמור על עצמכם או על העסק, או כל מטרה אחרת.

אנו רואים לרוב ציוד כזה אצל חוקרים פרטיים שונים

ציוד ריגול – להשיג הוכחות

ישנן סיבות שונות לרכוש ציוד ריגול, למשל אם שכרתם מטפלת חדשה לילדים שלכם ואתם רוצים להיות בטוחים שהיא מתנהלת מולם כשורה. גם אם מצפונית לא נוח לכם עם הרעיון של לרגל אחריה, החלטתם שהדבר יקנה לכם שקט נפשי ואתם נותנים לה תקופת מבחן שבה תבחנו את התנהגותה, ולאחר מכן אם תרכוש את אמונכם, תסמכו עליה לחלוטין לא צורך להשתמש במגוון ציוד ריגול שרכשתם. תוכלו לבחור מבין מגוון מצלמות נסתרות אותן אפשר להחביא בכל כך הרבה אפשרויות שבהן אף אחד לא יעלה על הדעת כי קיימת מצלמה. למשל יש בובות שבתוכן יש מצלמה כך שאפשר להניח את הבובה בגלוי, פסלים עם מצלמה, מצלמות זעירות שאפשר להניח בכל מיני פינות נסתרות, ועוד. אפשר גם להשתמש באביזרי שמע שרק מקליטים ללא שימוש בתמונה, ולהסתפק בשמיעת ההקלטות בכדי לשמוע שהילדים מאושרים עם המטפלת, ובכך להפסיק את הצורך להשתמש במלאי של ציוד ריגול.

לעיתים בני זוג החודשים בבן או בת הזוג, מבקשים להשיג הוכחות על ניהול רומן, בטרם ינקטו בעמדה מסוימת. אפשר להשתמש בכל מיני סוגים של ציוד ריגול, ולהשיג צילומים, סרטונים או הקלטות של פעילות מפלילה. במידה והשגתם הוכחות עבורכם, כדאי שתבחנו אם יש צורך בשימוש בראיות קבילות לבית משפט או שמספיק לכם לאמת את בן או בת הזוג בעצמכם.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here